KURUMSAL

HAKKIMIZDA

    DESO A.┼×., son derece dinamik ve at─▒l─▒mc─▒ bir kurum olarak, üst yap─▒ in┼čaat─▒ alan─▒nda uzmanla┼čm─▒┼čt─▒r. ─░n┼čaat faaliyetleri içinde, 1.s─▒n─▒f lüks konut ve prestijli ticaret yap─▒lar─▒ yer almaktad─▒r.

  DESO A.┼×. sektöründeki di─čer firmalardan ay─▒ran en önemli özelliklerinden biri, taahüt edilen projeleri kaliteden ödün vermeden, zaman─▒nda, çevre ve i┼č güvenli─či kurallar─▒ dahilinde i┼č veren idare ve ┼čah─▒slar ile uyum içinde eksiksiz olarak tamamlamas─▒d─▒r.

  DESO A.┼×.' nin hedefi do─črudan insan ili┼čkilerine inanarak nitelikli personel ve güvenilir güçlü ortakl─▒klarla Türkiye'nin önemli firmalar─▒ aras─▒na girmektir.

KURUM KÜLTÜRÜ VE DE─×ERLER─░
  • DESO A.┼×.’ nin faaliyet gösterdi─či sektörlerin belirlenen amaçlara ula┼čmas─▒nda aile bireyleri ile profesyonel yöneticiler tam bir i┼č birli─či ve güven ili┼čkileri içerisinde çal─▒┼č─▒rlar.

  • DESO A.┼×.’ ninde, uzmanl─▒k, bilgi, beceri, yetenek, çal─▒┼čkanl─▒k, giri┼čimcilik sürekli desteklenir, te┼čvik edilir ve ödüllendirilir.

  • Terfiler, atamalar ve te┼čvikler, objektif k─▒staslara dayal─▒ olarak yap─▒l─▒r.

  • DESO A.┼×.’ nin her kademesinde olan kadrolar e┼čit ve adil muamele görürler.

  • DESO A.┼×.' ninde çal─▒┼čanlarla ilgili olarak al─▒nan kararlar muhakkak sa─čduyuya dayal─▒, insafl─▒ ve vicdanl─▒ bir yönetimin olu┼čturdu─ču kararlard─▒r.

  • Yasalara sayg─▒, mevzuata uymak, meslek ahlak ve kurallar─▒ içinde çal─▒┼čmak, üretilecek ürün ve hizmeti en iyi ┼čekilde üretip pazara sunmak, ulusal pazarda en iyilerinden biri olmak, DESO A.┼×.' nin vazgeçilmez ve taviz verilmez ilke ve hedeflerini olu┼čturur.

  • Ulusal pazarda en önemlilerden biri olmay─▒ hedefleyen DESO A.┼×. , ça─čda┼č ve gerçekçi, profesyonel yönetim, teknik ve usulleriyle yönetilir.

  • Üründe, teknolojide, pazarlamada sürekli en iyiyi hedefleyen DESO A.┼×., ayn─▒ gayreti Faaliyet gösterdi─či sektörlerde de, yönetiminin tüm kademelerinde sürdürür.

M─░SYONUMUZ

Faaliyet gösterdi─čimiz alanlarda her türlü önyarg─▒dan uzak mesleki ahlak ve disiplinine ba─čl─▒ olarak, ça─čda┼č yönetim tekniklerini ve teknolojiyi had safhada kullanarak ulusal alanlarda karl─▒ ve verimli ┼čirketler yaratmak.

V─░ZYONUMUZ

Üretti─čimiz mal ve hizmetler ve yapt─▒─č─▒m─▒z yat─▒r─▒mlar ile ülke ekonomisine ve insanlar─▒n refah seviyesinin yükselmesine ve mutlulu─čunun artmas─▒na katk─▒da bulunmak, ulusal alanda sektöründe lider, imaj─▒ yüksek, sayg─▒n ve insanl─▒─č─▒n hizmetinde kurulu┼člar yaratmak.